עולם מקלחונים
צרו קשר

מבצע מקלחונים!!! כל המקלחונים ב 50% הנחה!

מקלחונים מעוצבים
מקלחונים פינתיים
מקלחוני חזית
אמבטיונים

מקלחונים

מקלחונים מעוצבים לחדרי האמבטיה שלכם

 

תמיד חלמתם שיהיה לכם חדר אמבטיה מפנק במיוחד? אם כך, אתם צודקים, כי חדר האמבטיה זה ללא כל צל של ספק אחד מהחדרים היותר חשובים שיש לנו בבית. לחדר הזה אנחנו נכנסים בכל בוקר וערב, ואם תתקינו בחדרי האמבטיה בבית מקלחונים יפים ומעוצבים, הרי שיהיה לכם נעים יותר. זה נכון שבעבר מקלחונים היו בעיקר פרקטיים ואלמנט העיצוב בהם היה זניח, אך היום הדברים הם שונים והיום ניתן לראות אופציות רבות במיוחד של מקלחונים בשלל גוונים. סביר להניח שאם עד היום מעולם לא יצא לכם לעצב חדר אמבטיה הרי שתהיו זקוקים לעזרה בבחירת המקלחון המתאים ביותר, ולכן בהחלט כדאי לכם לוודא שאתם פונים אל חברה מובילה שחלק מהשירות בה זה ייעוץ בנוגע לבחירה.

 

מקלחונים קונים מחברה שנותנת שירות טוב

 

כדי לקנות מקלחונים שבאמת תהיו מרוצים מהם, כדאי לפנות אל חברה כמו גלאסיקה-עולם המקלחונים, כי למה להתפשר על פחות מהטוב ביותר? בחברה זו תוכלו לקבל, לפני הכול, ייעוץ לגבי הבחירה, דבר שיכול לשנות לחלוטין את איך שייראה בסופו של דבר חדר האמבטיה שלכם. הייעוץ כולל גם את ההתייחסות לגודל המקלחונים שיכולים להתאים לכם וגם למיקום שלהם, ולכן מומלץ להזמין איש מקצוע הביתה מטעם החברה כדי לבצע מדידות. יש עיצובים רבים למקלחונים שיכולים להתאים לכם ולכן ניתן לעשות גם שימוש בתוכנות של הדמיה ולראות כמה שיותר סוגים שביניהן תבחרו את המקלחונים.

 

מקלחונים- אחריות והתקנה

 

בקניית מקלחונים, בין אם הם פינתיים ובין אם לא, אין כל טעם לוותר על האחריות ועל שירותי ההתקנה, כי אם כבר משקיעים בבחירת המקלחון הרצוי הרי שכדאי יהיה להתקין אותו כמו שצריך. החברה מציעה לכם הובלה, התקנה ואחריות, כך שאין ספק שאלה הן עוד סיבות שבגללן כדאי לכם לפנות לגלאסיקה – עולם המקלחונים. מקלחונים עמידים ומעוצבים ישנו לחלוטין את החוויה שלכם בחדר האמבטיה ואתם תיראו שגם האורחים שיגיעו אליכם לא יוכלו להתעלם מהיופי. חשוב להתאים את הגודל ואת העיצוב בדיוק לטעם שלכם ובכך יעזרו לכם נציגי החברה שאליה תיפנו.

ניווט באתר
צור קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של עולם המקלחונים הישראלי ולקבל עדכונים ומבצעים לדואר האלקטרוני