עולם מקלחונים
צרו קשר

מבצע מקלחונים!!! כל המקלחונים ב 50% הנחה!

מקלחונים מעוצבים
מקלחונים פינתיים
מקלחוני חזית
אמבטיונים

אמבטיונים

אמבטיונים משנים את האווירה בחדר האמבטיה

 

מעצבים את חדר האמבטיה בצורה חדשה ולא יודעים האם לבחור מקלחון או אמבטיה של ממש? אם כך, תוכלו לשלב בין השניים! האופציה של אמבטיונים מתאימה לכל מי שרוצה שתהייה לו אפשרות לעשות אמבטיה וגם מקלחת, ולמען האמת, היום אפשר לראות יותר ויותר בתים ודירות שבהן יש אמבטיונים בגדלים ובעיצובים שונים. אחד מהדברים שכדאי להבין כבר בשלב הראשון שבו אתם חושבים לשפץ ולעצב את חדר האמבטיה שלכם, זה שלחדר הזה יש חשיבות אדירה ולכן כדאי להשקיע בו. כל בני המשפחה והאורחים נכנסים לחדר הזה, ולכן בהחלט כדאי לבחור אמבטיון אחד שמעוצב בצורה מרשימה מתוך הרבה אמבטיונים שקיימים.

 

אמבטיונים בוחרים בעזרת המומחים

 

אנשים רבים שמעולם לא באמת התעסקו עם עיצוב הבית שלהם כלל לא יודעים איך לעצב את חדר האמבטיה ואיך לבחור אמבטיונים, ואכן עדיף לא לבצע את הבחירה הזאת לבד. אם אפשר לפנות אל המומחים ולקבל מהם עזרה מקצועית בבחירת האמבטיון הרצוי, אז למה לא? בחברת גלאסיקה- עולם המקלחונים ממתינים לכם אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הזה מזה שנים רבות, כך שהם בהחלט יוכלו לתרום לכם מהידע שלהם ולעזור לכם לבחור אמבטיונים מעוצבים. צריך להחליט לא רק על הגודל הרצוי ועל העיצוב שמוצא חן בעיניכם, אלא גם על המיקום בתוך חדר האמבטיה, ולכן ניתן להזמין איש מקצוע מטעם החברה לביתכם כדי לקבל ייעוץ ממוקד ויעיל יותר.

 

אמבטיונים- ניסיון החברה בייצור ועיצוב

 

החברה פועלת בתחום של ייצור, עיצוב ומכירה של אמבטיונים מזה שנים רבות, כך שאין ספק שתוכלו לקבל מאנשיה את השירות הטוב והמקצועי ביותר. הניסיון של החברה בתחום זה הוא של למעשה מ25 שנה, ואין ספק שהתוצאות מדברות בעד עצמן, כך שבסופו של דבר אתם תיכנסו לחדר האמבטיה שלכם ולא תאמינו למראה עיניכם. יש חשיבות למקום שבו אתם מתקלחים בכל יום ויש חשיבות לעיצוב שלו, כך שאפילו אם עד היום לא נתתם דעתכם על חדר האמבטיה, כדאי שתתחילו לעשות זאת. חדר אמבטיה עם אווירה טובה עוזר להירגע אחרי יום ארוך וההשקעה בו בהחלט כדאית.

ניווט באתר
צור קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של עולם המקלחונים הישראלי ולקבל עדכונים ומבצעים לדואר האלקטרוני