עולם מקלחונים
צרו קשר

מבצע מקלחונים!!! כל המקלחונים ב 50% הנחה!

מקלחונים מעוצבים
מקלחונים פינתיים
מקלחוני חזית
אמבטיונים

מקלחון לפי מידה


איך אתם קונים את הבגדים שלכם? ואת הנעליים? נכון. לפי המידות שלכם. למה שלא תעשו את זה עם המקלחון שלכם? מקלחון לפי מידה הוא מקלחון שאתם יכולים להזמין במידה המתאימה לכם, לגודל חדר האמבטיה שלכם ובהתאם להעדפותיכם האישיות. רוצים מידה קבועה? גם את זה יש.


מקלחון לפי מידה- מקלחת בהתאמה אישית


עולם המקלחונים ממשיך לצבור תאוצה. זו כבר עובדה ידועה כי רבים מעדיפים להחליף את האמבטיה המגושמת והגדולה במקלחון אופנתי, חדשני ועם המון אופציות לעיצוב שלו ולתוספות שיהפכו כל רחצה לחוויה מרנינה. מה שאולי לא ידעתם, הוא כי באפשרותכם לרכוש מקלחונים בגדלים סטנדרטיים, או להזמין מקלחון לפי מידה וגם בעיצוב מותאם אישית.
מקלחונים סטנדרטיים הם מקלחוני "מדף", כלומר מקלחון מוכן שאתם בוחרים ומזמינים את התקנתו. המידות המינימליות של מקלחון סטנדרטי הן 80*80 ס"מ. זאת בעקבות קריטריונים שהציבו מוכני התקנים בארץ ובעולם. חשוב לציין כי אם בחרתם מקלחון מעוגל למשל, מדרך הטבע יהיו מידותיו גדולות יותר, והן ימשיכו להשתנות בהתאם לסוג המקלחון שבחרתם. אלו החדשות הטובות. החדשות המעולות הן היכולת להזמין מקלחונים לפי מידה ובהתאמה אישית. כך שאם יש לכם חדר אמבטיה גדול ומרווח במיוחד, או שאתם פשוט חובבי מרחבים גם בעת הרחצה, תוכלו להזמין מקלחון במידה שאתם תחליטו עליה. באופן זה תקבלו מקלון מעוצב, לפי טעמכם ולפי מידותיכם.

 

מקלחון לפי מידה- מתקלחים בשניים


אחד היתרונות של הזמנת מקלחון לפי מידה הוא האפשרות להתקלח בשניים. חובבי הרומנטיקה, או אפילו אמא המקלחת את בנה או בתה, ירצו מקלחון במידות שונות מהסטנדרטי, כאלו שיאפשרו כניסתם של שני אנשים למקלחון.
הרעיון הוא פשוט. ברגע בו החלטתם כי אתם רוצים להתקין מקלחון בחדר הרחצה, חשוב להגדיר גם במדויק את הצרכים שלכם ולזכור מי משתמש במקלחון מלבדכם. אולי גם ילדים קטנים, אולי אנשים מבוגרים ומוגבלים, אולי אנשים גדולי מידות או פשוט בא לכם להתקלח בשניים, היא והוא? לאחר שהגדרתם את הצרכים שלכם לפי הרגלי הרחצה שלכם והמאפיינים של בני הבית, זה הזמן ללכת עד הסוף ולהחליט גם על סוג המקלחון. האם פינתי או מרכזי, מעוגל א עגול לגמרי? בפינת החדר או במרכזו. אילו דלתות תרצו- הזזה או נפתחות, בעלות כנף אחת או שתיים וכל זה עוד לפני שחשבתם אפילו על הזכוכית. האם חלקה או מחוספסת, מעוטרת ומקושטת?
כל ההחלטות המוקדמות יקצרו עבורכם את התהליכים בזמן שתיגשו להזמנת המקלחון שלכם. בהתאם לצרכים שלכם ולהעדפות שלכם, תוכלו להתאים לעצמכם מקלחון לפי מידה, בעיצוב החביב עליכם וגם עם התוספות הרצויות לכם, כמו פינוקים נוספים במקלחון, שני ראשי טוש ואופציה לאדים חמים וכדומה.

 

עולם המקלחונים מזמינים אתכם להגדיר את מקלחון החלומות שלכם. אצלנו תוכלו להזמין מקלחון לפי מידה הרצויה לכם, עם התוספות המדברות ללבכם וגם ליווי וייעוץ של איש מקצוע שיסייע לכם בתהליך כולו.

ניווט באתר
צור קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של עולם המקלחונים הישראלי ולקבל עדכונים ומבצעים לדואר האלקטרוני