עולם מקלחונים
צרו קשר

מבצע מקלחונים!!! כל המקלחונים ב 50% הנחה!

מקלחונים מעוצבים
מקלחונים פינתיים
מקלחוני חזית
אמבטיונים

מקלחון אמבטיה


מה כבר לא נאמר על היתרונות המרובים של מקלחון אמבטיה. חוויית רחצה אחרת, שדרוג מראה האמבטיה, חסכון במים חמים ובמים בכלל, חדשנות, קידמה ועיצוב. למעשה, הכל נכון. אחת הדרכים להפוך חדר אמבטיה מיושן, ובעל מראה מעט עצוב, היא באמצעות מקלחון אמבטיה.

 

מקלחון אמבטיה- נטול חסרונות


הרוב המכריע של תושבי הארץ לא נהנה מחדרי אמבטיה ענקיים כמו בסרטים, ובהם אמבטיה בוהקת במרכז החדר שגם הופכת לג'קוזי בעת הצורך. רובנו גם לא מתקלחים לאור נרות, מוקפים עלי ורדים, כאשר ברקע מתנגנת סימפוניה כלשהיא ובקבוק השמפניה הולך ומתרוקן.
אם אתם כן נוהגים להתקלח כך, מאמר זה אינו עבורכם.

 

מקלחון אמבטיה- הרוב קובע

מה עושה רוב ציבור המתקלחים בישראל? מקציב שטח לא מאד גדול לחדר האמבטיה, מסתפק באמבטיה שעם הזמן הולך צבעה ומתעמעם במקרה הטוב ומתקלף במקרה הרע, תולים וילון שלא מסייע לשמור על החום בעת הרחצה,שלא לדבר על בריחת המים ומקלחת שמסייעת לתחושת הנקיון, אולם לא ממש לניקוי והרגעת הנפש. מקלחון אמבטיה מספק את המענה האולטימטיבי המשלב פרקטיקה עם יופי ושדרוג חוויית הרחצה.
ישנם כמה סוגים של מקלחון אמבטיה, החל מזה המולבש היישר על האמבטיה וכלה במקלחון אמבטיה לפי בחירה, גודל ומיקום בחדר האמבטיה. כשהוא מותקן היישר על האמבטיה קורים בעצם כמה דברים: ראשית, אמבטיה ישנה, סדוקה ומתקלפת מוסתרת באמצעות המקלחון והמראה הכללי של חדר האמבטיה הופך לנעים ומזמין יותר. הדבר השני הוא הפרידה המשמחת מוילון האמבטיה המתנפנף והאחראי לבריחת מים, שלא לדבר על שמירה על חומם. כמו כן, הקץ לוילונות רטובים ומעלי עובש ובמקומם דלת יפה ומעוצבת המוסיפה למראה הכללי.

 

מקלחון אמבטיה- עמידה נוחה


כשמדובר על מקלחון אמבטיה מעוצב ומותאם אישית, הכוונה היא למקלחון שיכול להיות פינתי וצמוד לפינת החדר. באופן זה, בחדרי אמבטיה קטנים, הוא לא גוזל מקום רב. הוא יכול להיות גם מלבני או מעוגל, מרכזי או כל דבר שיתאים לחדר האמבטיה שלכם, ולטעמכם.

עולם המקלחונים מזמינים אתכם להפוך את חדר האמבטיה שלכם לפינה קסומה ומזמינה באמצעות שדרוג החדר עם מקלחון אמבטיה. אנו מציעים מגוון רחב ואיכותי של מקלחונים עם תו תקן, יפים, מעוצבים ובגדלים שונים, החל מסטנדרטיים וכלה בעיצוב והתאמה אישית.

 

ניווט באתר
צור קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של עולם המקלחונים הישראלי ולקבל עדכונים ומבצעים לדואר האלקטרוני