עולם מקלחונים
צרו קשר

מבצע מקלחונים!!! כל המקלחונים ב 50% הנחה!

מקלחונים מעוצבים
מקלחונים פינתיים
מקלחוני חזית
אמבטיונים

התקנת מקלחונים


מקלחונים, כבר ידוע, הם המילה האחרונה בתחום עיצוב האמבטיות. לא רק העיצוב מהווה גורם משיכה לרבים לבחור במקלחון, אלא גם הנוחות, שדרוג חוויית האמבטיה והחסכון הניכר במים ששומרים על חומם ומספקים חוויה מפנקת בכל מקלחת. לאחר בחירת המקלחון המתאים לכם ביותר, חשוב לתת את הדעת על התקנת מקלחונים, שתיעשה באופן המקצועי, הבטוח והיציב ביותר.

 

התקנת מקלחונים- על רטוב


התקנת מקלחונים לא יכולה להתבצע על ידי כל אחד. אם ברצונכם לקבל מקלחון יציב, מחוזק וללא כל סכנה בטיחותית, יהיה עליכם לוודא כי מי שמתקין את המקלחון שלכם הוא איש מקצוע בעל נסיון והסמכה רלוונטית בלבד. לא רק שתקבלו התקנת מקלחונים בטוחה, אלא תבטיחו לעצמכם גם אחריות מלאה, כתובת לפנות אליה במקרה הצורך ומענה לכל דרישה.
קיימים סוגים רבים של מקלחונים, החל מפינתיים, מעוגלים או מרובעים, וכלה במקלחונים המותקנים על האמבטיה עצמה. לכל מקלחון יש את מנגנון ההרכבה שלו, דלתות שונות עם סגירה שונה ואפילו סוגים שונים של זכוכית. כדי להתקין אותן בבטחה, יש לבדוק את זוויות ההתקנה המתאימות, הסגירה ההרמטית של המקלחון למניעת בריחת מים, חיזוק המקלחון לקיר, לרצפה או לשניהם והגבהת המקלחון במידה ויש צורך בכך. לכן, רק מתקין מקצועי עם ידע והבנה של מקלחונים והתקנתם, יהיה הכתובת שלכם.

 

התקנת מקלחונים- מה חשוב לוודא


התקנת מקלחונים דורשת כאמור נסיון ועמידה בכל כללי הבטיחות. לאחר התקנת המקלחון וודאו כי הוא עומד ישר ויציב ומקובע לקיר או לרצפה. מומלץ לפתוח את המים במקלחו ולהניח להם לזרום כדי לוודא שאינם בורחים החוצה כי המקלחון אטום. כמו כן, וודאו כי קיים שיפוע שמסייע לניקוז מהיר של המים. עוד מומלץ לפתוח ולסגור את דלתות המקלחון מספר פעמים כדי לוודא שסגירתן הרמטית.

עולם המקלחונים, חברה בעלת מוניטין וותק מקצועי רב ביצור, יבוא ושיווק מקלחונים, מזמינים אתכם ליהנות ממבחר עצום של מקלחונים, כולם נושאי תו תקן, בטיחותיים, חדשנים ומעוצבים. השירות שלנו כולל גם התקנת מקלחונים על ידי אנשי מקצוע מנוסים, מוסמכים להתקין מקלחונים, ובעלי ידע נרחב בתחום.

ניווט באתר
צור קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של עולם המקלחונים הישראלי ולקבל עדכונים ומבצעים לדואר האלקטרוני