עולם מקלחונים
צרו קשר

מבצע מקלחונים!!! כל המקלחונים ב 50% הנחה!

מקלחונים מעוצבים
מקלחונים פינתיים
מקלחוני חזית
אמבטיונים

תקנון

אתר עולם המקלחונים- תקנון החברה
 

התקנון ניתן לשינוי בכל עת ובכל זמן ע"י "עולם המקלחונים", על פי שיקול דעתו הבלעדי של "עולם המקלחונים".
 אתר "showers-glass.co.il" (להלן: "האתר") שמופעל ע"י חברת "עולם המקלחונים" (להלן: "עולם המקלחונים"), הינו אתר מסחר אלקטרוני, הקניה באתר הינה באמצעות מכירה אישיות.
התקנון נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אולם הוא מיועד לנשים וגברים כאחד.

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר/חנות, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין "עולם המקלחונים". עקב כך, הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.
גלישה באתר, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן במידה ואינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר. כל שימוש באתר יחייב את הלקוח לפי תנאי התקנון, ולא תתקבל כל טענה מצד הלקוח, לאחר שפעל לפי תקנון זה.
 


 
המכירות באתר עולם המקלחונים

 

"עולם המקלחונים", מאפשרת לך לרכוש מוצרים דרך האתר בדרך קלה ומהירה, ובמחירים תחרותיים, מיצרן המקלחונים  בישראל.
עבור כל מוצר המוצע למכירה מוצג מחיר הכולל את פרטיו של המוצר המוצע למכירה, מחיר המחירון של המוצר המוצע למכירה כפי שמוצג במחירון היצרן ל "עולם המקלחונים", ואת מחיר המכירה באתר.
מיד לאחר ביצוע ההזמנה תבצע "עולם המקלחונים" בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי, תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה, ההזמנה תירשם במחשבי "עולם המקלחונים" ותטופל בהתאם.
עסקה בתשלומים כפופה להיתר עסקה של חברת כרטיסי האשראי

חשוב להבהיר, העברת פרטים ל "עולם המקלחונים", מאשרת  ל "עולם המקלחונים", לבצע דיוור ישיר של מוצרי "עולם המקלחונים", יובהר ויודגש, משלוח הדואר האלקטרוני אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את "עולם המקלחונים" חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, לאחר ביצוע הפעולה.


כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר,
סימני לוגו (LOGO) וכן עריכתם והצגתם של אלה, הינם בבעלות בלעדית של "עולם המקלחונים", ו/או מי מטעמה. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא אם כן "עולם המקלחונים", נתנה את הסכמתה לכך, בכתב ומראש בלבד.

רישומי המחשב של "עולם המקלחונים" ואו מי מטעמה, בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר אישור סופי ע"י חברות האשראי .
במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח/האספקה רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי ואו תאריך המדידה. לא פעל מבצע הפעולה להסדרת האישור בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, תהא רשאית "עולם המקלחונים", לבטל את ההזמנה לאלתר.

(ז)"עולם המקלחונים", יציגו באתר פרטים כגון תאור המוצר/שירות/מחיר, אחריות על המוצר בקשר למוצריהם ושירותיהם. פרטים נוספים ובירורים ,ניתן לפנות לשרות הלקוחות או בדואר אלקטרוני או בטלפון.
ביטול עסקה
הגבלת זכות ביטול
הזמנות של מקלחונים אינן ניתנות לביטול ו/שינוי לאחר ביצוע ההזמנה.
הפריטים המוצגים באתר הינם להמחשה בלבד, כל הזמנת לקוח, מחייבת ייצור מיוחד לפי מידה ולכן לא ניתן יהיה לבטל הזמנה לאחר שאושרה/אושררה. וזאת עפ"י חוק  הגנת הצרכן, התשמ"א– 1981,הגבלת זכות ביטול.


 
שיטות המכירה באתר

במידה ומתאפשר איסוף עצמי של מוצר לא יחוייב הלקוח בדמי הטיפול והמשלוח המצוינים באתר. (חוץ מדמי מדידה במידה ובוצעה)
למען הסר ספק, על מוצרים שנאספו באופן עצמאי אין אחריות!
"עולם המקלחונים", עושה את כל המאמצים בכדי להגן על פרטיות המשתמש .
ברשת האינטרנט הישראלית והעולמית נעשים ללא הפסקה נסיונות חדירה
לאתרי המכירה השונים בכדי לגרום לנזקים ובכדי לדלות מידע אודות הלקוחות.
 "עולם המקלחונים", עושה את מירב המאמצים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ותוכנות אבטחה מהמתקדמות בעולם בכדי למנוע גישה לשרת החברה.
במקרה של נסיונות חדירה ממושכים עלולות להיות נפילות מחירים של עשרות אחוזים ממחיר השוק או דחיית גישה של המשתמש ע"י האתר. לכן, בשום תנאי לא תחשב מכירה זו כמכירה, למרות שנשלח ע"י המערכת מייל המאשר קניה.
 


שירות לקוחות

כל שאלה לגבי המוצרים המוצגים באתר כולל בשאלות הנוגעות למפרט הטכני או הויזואלי של המוצר,למידע על תפעול המוצר,אחריות, אנו מזמינים אותך לפנות לנציגי שרות הלקוחות שלנו .
צוות "עולם המקלחונים", יעמוד לרשותכם בכל שאלה הקשורה לרכישת מוצר באתר/ואו בחנות ובכל נושא בכדי להפוך את הקניה לנוחה ונעימה.
טלפון : 03-6034060
 


אספקת מוצרים

שים לב! ימי שישי ,שבתות ערבי חג וחג אינם נחשבים לימי עסקים!
"עולם המקלחונים", תפעל כדי לספק את המוצרים או השירותים בהתאם לתנאי האספקה הנקובים בדף המכירה של המוצרים 14 ימים מרגע אישור העסקה ע"י חברת האשראי ואו מועד המדידה .
"עולם המקלחונים", מתחייבת לספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי והתקבל אישור לעסקה מחברות האשראי. אספקה לבית לקוח בתוספת תשלום.
 
משלוחים לקיבוצים, מושבים, יהודה ושומרון וכפרים בתוספת מחיר על פי הנקבע על ידי "עולם המקלחונים".
"עולם המקלחונים", לא תהא אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או פעולות איבה/טרור/מלחמה או מאירועים שאינם בשליטתם של "עולם המקלחונים", לרבות שביתות ,השבתות וכיוצ"ב.
למרות האמור לעיל, "עולם המקלחונים", תנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותה בכדי לפתור את הבעיות שתתעוררנה.
בכל מקרה אספקה מעבר לקו הירוק לפי שיקול דעתה הבלעדי של "עולם המקלחונים" ובתוספת מחיר הובלה "עולם המקלחונים" מבצעת את ההובלה והאספקה של המוצרים או השירותים יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב כל מציע.
זמני אספקת המוצרים יחושבו החל מיום אישור ההזמנה על ידי חברת האשראי/התשלום המלא/אישור מדידה .
זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (`ימי א` עד ה`) .


 
מועדי המכירה

האתר פעיל 24 שעות ביממה 365 יום בשנה.
 

נוהלי מכירה

ניתן לרכוש כל השנה 24 שעות ביממה בכפוף לתנאים בדף המכירה.


 
עדכון האתר

"עולם המקלחונים", תעשה כמיטב יכולתה לעדכן האתר.
משלוח דואר אלקטרוני אינו מהווה ראיה או אישור על ביצוע הפעולה .
"עולם המקלחונים", עורכת בקרת מלאי על המוצרים המפורסמים על ידה בתדירות גבוהה ביותר, ראוי לציון כי המוצרים המפורסמים באתר ניתנים להזמנות מיידיות ע"י הצרכן, אלא אם כן צוין אחרת. חשוב להדגיש כי "עולם המקלחונים", איננה עורכת פרסום פיתוי, משמע הצגת מוצרים למכירה תוך ידיעה כי אינם נמצאים במלאי.
 


מי רשאי להשתמש באתר

כל אדם שאינו קטין (מעל גיל 18), השתמשת באתר והנך מתחת לגיל 18 יראו את השימוש באתר כאילו קיבלת אישור מהאפוטרופוס.
המשתמש הינו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד, חברה , ו/או עוסק מורשה הרשום כדין במדינת ישראל.
המשתמש הינו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי תקף, שהונפק בישראל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי.
המשתמש הוא בעל דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת הרשומה במרשם האוכלוסין בישראל.


 
עדכון מחירים

צוות "עולם המקלחונים", מעדכן מחירים מעת לעת על מנת להבטיח את המחיר הריאלי ביותר עבור הלקוח, עדכונים אשר מצריכים עבודה אנושית קשה. במידה ונפלה טעות אנוש חריגה, טעות בהקלדה, השמטת ספרה אשר גובלת בחריגה ממחיר המוצר בשוק, "עולם המקלחונים", איננה מתחייבת לספק מוצר זה. "עולם המקלחונים", מתחייבת בזאת כי טעויות כדלקמן עלולות להיווצר בתום לב בלבד ויש לראותן כטעויות אנוש. במידה ומתעורר ספק בנוגע למחירו של מוצר מסוים,יש לפנות מיד לשירות הלקוחות בטלפון שמספרו: 036034060.
 שבר או פגם במוצר עשוי להיווצר במהלך היצור, יגרום לעיכוב בזמן אספקת המוצר, אך לא יהווה עילה לביטול ההזמנה..


 
אחריות למוצרים


 אתר "עולם המקלחונים", מתחייב כלפי הצרכן לבחור שיצרן המקלחונים אמין ומספק לצרכן מוצרים איכותיים ושירות ברמה גבוהה.
במקרה של תלונת צרכן שאינה מטופלת כראוי ע"י הספק/יצרן, לפעול מול הספק/יצרן עבור הצרכן ולדאוג שהתלונה תטופל בשביעות רצון הצרכן.
* תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות
באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
* הזמנת מוצרים ללא מדידה מטעם חברת א.א מקלחונים באחריות הלקוח, במידה והמוצרים שנרכשו לא מתאימים לתנאי השטח של הלקוח, לא יתקבל החזר כספי או/ו קבלת הסחורה בחזרה ולא תתאפשר ביטול עסקה.

*"עולם המקלחונים", אינה אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית.
*"עולם המקלחונים", ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק שהוא ישיר או עקיף, שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות, שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז "עולם המקלחונים", שומרת את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה. בנוסף על כך, "עולם המקלחונים", לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על מבצע הפעולה בלבד ועל חשבונו.
קניין רוחני
השם "עולם המקלחונים", וכל זכויות הקניין הרוחני ב "עולם המקלחונים", לרבות הפטנטים, זכויות היוצרים, המדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הינם רכושה של החברה בלבד. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מן האתר לרבות סימני מסחר, תמונות, טקסטים בלא קבלת רשותה המפורשת של "עולם המקלחונים", מראש ובכתב.

הפרשנות והאכיפה של תקנון זה ,מחלוקת או סכסוך יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל,ויתבררו במידת הצורך, בבית המשפט בכל אחת מערי המחוז של בתי המשפט ועל השימוש ב "עולם המקלחונים", יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.


 
מדיניות פרטיות

אתר www.showers-glass.co.il פועל ע"פ נוהלי משרד המשפטים לניהול מאגר מידע רשום ומתחייב לא לעשות שימוש מסחרי או כל שימוש אחר בפרטיך האישיים
מעבר לביצוע המכירות באתר ועדכונים !
ניתן ליצור קשר עם אחראי על פרטיות האתר בכתובת מייל הבאה:
sales@showers-glass.co.il

 

ניווט באתר
צור קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של עולם המקלחונים הישראלי ולקבל עדכונים ומבצעים לדואר האלקטרוני